سه فیلمی که هر کار آفرینی باید ببیند !

این بار می خواهم به شما سه فیلمی را معرفی کنم که صاحب هر کسب و کاری یا هر کار آفرینی حتما باید ببیند، زیرا هیچ وقت به شما نخواهم گفت که راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی یا کار آفرین شدن کار راحتی می باشد، هیچ کاری در دنیا بدون مشکل نمی باشد. کافیست زمانیکه مشکلات برای شما پیش می آیند دیگران برای شما آیه یأس بخوانند یا اینکه به خاطر مشکلات پیش آمده شما هم مانند آدم های معمولی کنار بکشید.

 

 

در جستجوی خوشبختی – The Pursuit of Happiness

 

در جستجوی خوشبختی

 

این فیلم بر اساس داستان واقعی کریس گاردنر در سال ۲۰۰۶ ساخته شده است، یکی از عالیترین و انگیزش بخشترین فیلم هایی می باشد که تا به حال دیدم

 

نشان می دهد که کریس چگونه برای رسیدن به رویاهای خودش و پسرش می جنگد، حتی کارش به خیابان ها می کشد و از همه بدتر مجبور می شود یک شب را با پسرش در سرویس بهداشتی مترو بگذراند اما بعدها موفق شد به یکی از افراد موفق در آمریکا تبدیل شود، می توانید نام او را در اینترنت جستجو کنید.

 

راکی (Rocky) – صخره

 

راکی

 

فیلم راکی را حتما شما هم دیده اید، فیلمی که سیلوستر استالونه خودش فیلمنامه آن را نوشت و برای اینکه بتواند آن را بسازد سختی بسیاری کشید، همسرش از او طلاق گرفت و حتی مجبور شد سگش را که برایش بسیار عزیز بود بفروشد.

 

اما هرگز پشیمان نشد و آنقدر جستجو کرد تا یک کارگردان موافقت کرد فیلم او را بسازد ولی خودش در آن باز نکند، ولی شرط سیلوستر این بود که باید خودش در آن بازی کند و بالاخره موفق شد.

 

در این فیلم راکی بالبوا با جثه بسیار کوچک برای به دست آوردن کمربند قهرمانی قرار است به نبرد قهرمان شکست ناپذیر دنیا آپولو برود، این فیلم به شما نشان می دهد حتی اگر احتمال موفقیت شما ناچیز می باشد هرگز از مبارزه کردن دست برندارید.

 

دفتر کار – Office Space

 

 

این یک فیلم کمدی مربوط به سال ۱۹۹۹ می باشد که ماجرای کارمندی به نام پیتر گیبسون را روایت می کند، پیتر پس از مدتی متوجه می شود که از کار کردن در یک دفتر کار کوچک و مزخرف برای یک رئیس چندش آور و خرفت بسیار خسته شده است و حالش به هم می خورد.

 

منبع : فکر ابی و آکادمی بال پرواز